MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 13272085
nr 1327 2085
Serveringsvagn
med klaff och låda, Lars Larsson, 1974, valnöt. Längd: 75 cm + 40. Djup: 45 cm, höjd: 65 cm, brännstämplad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:15:01
14/5 20:09:38